İzmir Duvar Kağıdı İşleri

Modern ve çağdaş bir uygulama olarak duvar kâğıdı birçok evde kullanılan oldukça estetik bir uygulama. Evlerimizde özellikle boya ve badana işlemi yaptırmak istemeyen kişilerin uzun yıllar kullanabilirliği açısında duvar kâğıdını tercih etmeleri günümüz teknolojisinde duvar kâğıtlarının silinebilme özelliği nedeniyle her geçen gün yaygınlaştığı görülmektedir. Tarafımızdan son derece itinalı bir şekilde gerçekleştirilen duvar kâğıdı uygulaması müşteri memnuniyetinin esas alındığı hizmet anlayışımız çerçevesinde profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bugüne kadar siz değerli müşterilerimizin göstermiş olduğu teveccühü sayesinde her geçen gün ilerleyen firmamız yapmış olduğu başarılı çalışmalardan mutluluk duymaktadır.

Duvar Kâğıdı Uygulaması Ustalık Gerektirir.

Öncelikle kâğıtla kaplayacağınız odanızı kendi zevkinize göre bir duvar kağıdı seçerek dizayn etmeniz gerekecektir bu noktada kağıt seçiminizin dikkatli yapılması gerekmektedir. Tabii duvar kâğıdı uygulamasına geçilmeden önce yine tıpkı boya badana işlemlerinde yapıldığı gibi duvarın mevcut zeminin tadilattan geçirilmiş olması ve şap atılmış olması gerekiyor. Ayrıca laminant parke gibi işlemler yaptırılacaksa duvar kâğıdı yapıştırma öncesinde bu işlemlerin yapılarak bitmiş olması duvar kâğıdı işlemini işleminin çok daha kaliteli bir şekilde yapılmasını neden olacaktır.

Belirli kurallar çerçevesinde ve sıralama ile yapıştırılması gereken duvar kâğıtları uzman boyacı ve dekorasyon ustaları tarafından yapılmalıdır. Çünkü bir kez yapıştırılıp kuruduktan sonra duvar kâğıdının tekrar sökülerek yapıştırılması mümkün değildir. En kaliteli hizmetin en uygun fiyatlarla sizlere sunulduğu çalışmalarla firmamız sizleri ziyadesiyle memnun etmeyi hedeflemektedir. Bizlere internet sitemiz üzerindeki telefonlarımızdan veya diğer alternatif iletişim kaynaklarından 7/24 ulaşabilirsiniz