Duvar Boyama Hakkında Önemli Sorular

Duvarların boyası kalkmışsa ne yapılır?

Boyacı boyama işlemine geçmeden önce, kabarma ve dökülmeler varsa, sert fırça yada spatula ile kazıma işlemi yapar. Kazıyarak iyice dökülen boya ve astar üzerine ince bir kat alçı çekilerek, aynı kota getirilir. Zımpara yapıldıktan sonra boyama yapılır.

 

Renk tercihini etkileyen faktörler 

Boyacı renk tercihini etkileyen bir çok farklı konu ile muhataptır. Boyacı renk tercihi yaparken, uygulama yapılacak olan alanın ışık alma durumunu, mekanın büyüklüğünü, hatta mekanı kullanacak kişinin yaşını dahi değerlendirir. Akla gelen gelmeyen bir çok konu renklerde tercih nedeni olabilecekken, hepsinin bir çok duruma göre değerlendirilmesi yapılıp sonrasında seçim ve işlem gerçekleştirilir.

 

İyi sonuç için kaliteli malzeme kullanmalı

İyi bir boya sonucu almak için en önemli şey kaliteli boya malzemesi kullanmaktır. Boyacı ne kadar işinin uzmanı olursa olsun, kalitesiz bir malzeme ile yapabileceği pek fazla bir şey yoktur maalesef. İşi ucuza çıkarma düşüncesi ile kalitesiz malzemeler kullanılırsa da sonuç her zamankinden fazla pahalıya mal olabilir.

 

 

Koyu Renklerin Üzerine Açık Renk Boyama

Koyu renklerin üzerine boya uygulaması yapılması gerekirse mutlaka astar kullanılmalıdır. Şayet astar kullanılmaktan kaçınılırsa uygulamada mutlaka problem çıkacak ve kat kat boyama ihtiyacı gündeme gelecektir. Astar kullanılması her zaman daha ekonomik bir çözümdür.

 

Küçük Odalar Nasıl Boyanırsa Büyük Görünür?      

Evlerimizin her odası istediğimiz büyüklükte olmuyor malum. Hemen her evde büyüklüğünden şikayet edilen bir oda bulunur. Küçük odaları büyük yapmak biz boyacıların elinde değil değil ama, küçük ayrıntılarla küçük odanızın olduğundan daha büyük görünmesine yardımcı olabiliriz.

 

Renk Seçiminde Renk Kartelalarına Dikkat

Boya malzemeleri satın alırken bir konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Malumunuz boyaların renklerini gösteren renk kartelaları vardır. Bu renk kartelaları kağıt üzerine baskı şeklinde hazırlanmaktadır. Çok ince de olsa bu kağıtların üzerindeki renklerle boyanın asıl rengi farklılık gösterebilmektedir.

 

Kaliteli Boya Malzemeleri Uygulama Kolaylığı Getirir

Piyasada çok farklı kalitede boya malzemesi bulunmaktadır. Değer verdiğiniz mekanlara boya uygulaması yaparken ucuza kaçma mantığında olup, kalitesiz boyalara yönelmek sanıldığı kadar karlı değildir. Kaliteli boyalar hem uygulama kolaylıkları, hem de sağlık açısından güvenilir olmaları sebebi ile boyacı’ların tercihleri genel olarak bu tür boyalara yöneliktir.

 

 

Saten Boyalar Su Bazlılalara Göre Sağlıklı Değildirler

Saten boyalar su ve nem geçirmeme özelliğinde olduklarından tam olarak silinebilirler. Zaten geçirgen olmayan yüzeyleri diğer boya tiplerine göre çok daha az leke tutarlar. Boyacı uygulamalarının en azı bu tip boya ile yapılmaktadır.

 

Saten Boyalar Dekoratif ve Pürüzsüzdürler

Halk arasında saten boya olarak adlandırılan boyaların asıl adı yarı mat boyadır. Dekoratif ve pürüzsüz yüzey özelliğinden dolayı tercih edilen bir boya tipidir. Boyacı açısından bu tip boya uygulamaları plastik boyalara oranla oldukça zordur.

 

Plastik Boyalar ve Saten Boyalar Farklıdır

Plastik boyalar profesyonel boyacı camiasında su bazlı mat boya olarak anılır ama halk arasında plastik boya olarak adlandırılırlar. Plastik boyalarla saten boyalar arasında önemli farklar vardır. Plastik boyalar saten boyalara göre kaygan bir yapıda değildirler. Silinebilirlik özellikleri de yoktur.

Foça Boyacı Ustası Boya Badana Ustası

İzmir’in bir diğer yazlık bölgesi olan Foça, artık boya badana konusunda öncü hizmet türlerini araştırabileceğiniz ortamlar yaratmaktadır. Türkiye standartlarında sorun yaşamadan hizmet alabilmeniz ve sizleri öncü bir yapıya taşımamız açısından alternatifler sunan sitemiz, Foça boya badana ustası konusunu ele almamıza yardımcı oluyor.

Foça Boyacı Ustası Alçı Sıva Tadilat Ustası

Bu sayede yazlık bölgelerde çok sık yaşanan nemlenme, rutubetten sebep duvar akması gibi sorunsalları ele almamız sağlanıyor. Bölgesel çalışmalarımızı daha ileri aşamalara taşımak ve sizlere tüm İzmir geneli bir hizmet anlayışı sunmak bakımından çalışan sitemiz, bu alanda lider konumunu elden bırakmadığı gibi, %100 memnuniyet garantili bir hizmet almanızı kolaylaştırmaktadır. Bu sayede Foça boyacı hizmetlerini en uygun fiyatlardan almak söz konusudur. Peki, fiyatlandırma hesabı nasıl yapılır?

  • Metrekare durumuna göre
  • Oda ve salon durumuna göre
  • Hol, koridor ve benzeri alanlar hizmete dahil mi?

Foça Boya Badana Asma Tavan Kartonpiyer Ustası

Bu hesaplamalar tamamlandıktan sonra kullanılacak olan boya malzemesi, iş günü süreci ve kaç personelin hizmet sunacağı tarafımızca sizlere sunulur. Daha sonrasında da belirtilen fiyat karşılığında hizmetten faydalanma durumları ortaya çıkar. En kısa sürede, birinci sınıf malzemeler kullanarak alacağınız sonuçlar ile beraber artık hizmeti hep bir adım öne çıkartma durumu söz konusudur. Bu mantık altında sizleri ön planda tutan sitemiz, çözüme dayalı bir hizmet anlayışı sunmaktan geri kalmamaktadır. Foça boya ustası konusunda öncü çalışmalar sunan ve daima sizlere kalite odaklı hizmetler aktaran sitemiz, yüzlerce farklı referansı alanında barındırmaktadır. Sadece boya konusunda değil, aynı zamanda kartonpiyer, asma tavan, duvar kağıdı panelleri ve alçı hizmetleri sunmaktayız. Bu sayede hizmetlerin tamamını direkt olarak profesyonellerin dokunuşlarına bırakabilir ve kendinizi ön plana çıkartabilirsiniz. En kaliteli hizmet çeşitlerini ele alabilmeniz dahilinde çalışan firmamız, bu alanda kaliteli çalışmalar sunuyoruz.

Foça Dış Cephe Boya Ustası Dekoratif Boya Ustası

Artık sorun yaşamadan tüm boya badana ve benzeri hizmetlerden faydalanmak muhtemeldir. Hemen sitemize girişinizi yaparak tüm hizmet seçeneklerini değerlendirmek maksadı ile web adresimizi ziyaret edin. Foça boyacı ustası hizmetlerimiz, sizlere sorun yaşamadan bir hizmet anlayışını sıralamakta ve öncü düşüncelerden faydalanabileceğiniz ortam zeminleri hazırlamaktadır. Günden güne daha fazla kişiyi ilgilendiren bu çalışmalar, daima sizlerin ön plana çıkan hizmet türlerini de denetlemeniz maksadı ile tarafımızca sıralanmaktadır. Böylesi bir çalışma ile artık sorun yaşamadan tüm boya ve badana, saydığımız diğer hizmet türlerinin tamamını ele almak mümkündür. En kaliteli çalışmaları, en uygun fiyata sizlere bir tıkla sunuyoruz.

İzmir Boya Badana İşleri

İzmir Boya Badana İşleri Konak, Karşıyaka, Bornova, Buca, Karabağlar, Balçova, Bayraklı, Çiğli, Narlıdere, Güzelbahçe ilçelerinde ve tüm izmir semtlerinde sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermektedir. İzmir Boya Badana İşleri İzmir ilimizde vermiş olduğumuz boya badana hizmetleri, son zamanlarda kitleler tarafından fazlasıyla beğenildi. İzmir ilçesinde boyacı ustası olarak bizler de seviyemizi her alanda genişletmek, adımızı duyurmak ve sunduğumuz hizmetleri İzmir ve çevresine yaymak adına çok çalışıyor ve bu bakımdan kadromuzu güçlendiriyoruz.

İzmir Boya Badana İşleri

Vermiş olduğumuz İzmir ev boyama ustası hizmeti size en uygun fiyatları sunuyor. En kısa sürede de işlerimizi bitirmeyi garanti ediyor. Fiyatlandırmalar belli çerçevelerde yapılıyor. Boyanacak olan ev veya ofisin ne kadar büyük olduğu, kullanılan boya malzemeleri, işler için kaç personele ihtiyaç duyulacağı, boyanacak alanın kaç odalı olduğu, hol veya koridor gibi yerlerin de boyanıp boyanmayacağı ve mutfak ve banyonun da dâhil olup olmadığı gibi faktörler fiyatı belirliyor.

İzmir Boya Badana İşleri

İzmir Boya Badanacı

Bu yönlerden düşünüldüğü takdirde fiyat hesaplamalarını yapmak en makul şartları beraberinde getirmektedir. İzmir daire boya ustası, tam anlamıyla sizlerin gereksinimlerini giderecek, rahatlıkla hizmet almanıza yardımcı olacaktır. Boya badana sırasında önemli olan bazı etkenler vardır. Çoğu ev sahibi bu işlemin aslında basit olduğunu tahmin etse de, bir ustanın dokunuşları çok daha farklı bir hizmet vererek sunulabilmektedir.

 

Günümüzde önem kazanmış ve toplum tarafından da sıklıkla seçilen firmamız, alanında uzman bir ekiple çalışmakta ve boya hizmetlerini sunarken İzmir tadilat ustası hizmeti de verip tamamıyla A sınıf kalitede olan malzemelerle gerçekleştirmektedir. Bu da uzun zamanlar boyunca ilk gün olduğu kadar verimli bir eve sahip olmanızı sağlayacaktır. İzmir boya badana ustası hizmetleri, ilk adımda keşif yaparak tanımlanmaktadır. İzmir boyacı ustaları keşiften sonra da eviniz için bir uygun fiyat listesi oluşturulur ve bilgiler hizmete sunulur. Onayınız ile birlikte en geç 1 gün içerisinde personel ayarlanarak ve boyanacak yerin boyama işlemleri tarafımızca bitirilir. Ortalama olarak 2 iş günü içinde bütün boyama hizmetleriniz biteceği gibi, hizmetleri de kısa zamanda ele alma durumu olacaktır. izmir boyacı şirketi

Hemen Teklif almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Dyo İç Cephe Renk Kartelası 2023

Dyo yeşil renk tonları

Yeşil, pek çok kavramla ilişkili olarak karşımıza çıkar, bunların içinde en güçlüsü ve evrensel olanı doğadır. Buna bağlı olarak ayrıca yaşamı, gençliği, yenilenmeyi, ümitleri ve dinçliği simgeler. Bazı kültürlerde orta yaşlardaki gelinler, doğurganlığı simgelemesi icin yeşil giyer. Yeşil, gözler için en rahat renktir ve görme gücünü arttırır. Sakinleştiricidir ve sinir sistemi üzerinde doğal bir etki yapar. Yeşil aynı zamanda hastanelerde de tercih bir renktir. Çünkü hastaların rahatlamasını sağlar.

yeşil rengin anlamı

Yeşil, aynı zamanda Amerikan kültüründe parayı simgeler.

Yeşil rengi tercih edenlerin kişilik analizinde, bu kişilerin kendilerine değer verme duygularının çok fazla olduğu görülür. Doğru bildiğinde ısrarcıdırlar. Fikrinden ödün vermez. Kovalayıcı ve takipçidir. Otoritesi ve inandırıcılığı ile çevresindekileri etkilemeyi başarır. Bazen abartıya kaçarak megaloman küstah bir kişilik sergileyebilirler.

Dyo Turuncu Renk Kataloğu
Turuncu dışa dönük, heyecan ve mutluluk verici, dinamik, dikkat çekici, çarpıcı ve iç açıcı bir renktir. Kırmızıdan sonraki en sıcak renk olan turuncu gösterişin ve şatafatın rengidir, fakat kırmızı kadar rahatsız edici değildir. Turuncu renk metabolizmayı hızlandırır. Canlılık, cesaret ve güven verir. Zihni harekete geçirir.

turuncu rengin anlamı

Turuncu renk, kullanıldığı ortamlara neşe ve canlılık verir. Bundan dolayı, çocuk odalarında, mutfakta ve yemek odasında kullanılabilir. Çalışma odası ve dinlenme mekânları için çok uygun değildir.

Turuncu rengi seven insanlar genellikle dışa dönük, hareketli, neşeli ve sosyal ilişkileri kuvvetlidir. Bazen de gösterişe yatkınlık, sürekli haklı olma ve üstün gelme isteği görülebilir.

 Dyo Sarı Renk Kataloğu

Parlak limon sarısı gözü en çok yoran renktir. Aynı zamanda sarı renk metabolizmayı hızlandırır. Odanızı parlak sarıya boyarsanız bebeklerin ağlamasına ve erişkinlerin sinirlenmelerine yol açarsınız. Ayrıca sarı sayfalı not defteri ve bilgisayar ekranında sarı renkli arka fon pek iyi bir fikir degildir. Beyninizi ve gözlerinizi yorar.
sarı rengin anlamı

Sarı, az miktarlarda kullanıldığında parlaklık ve sıcaklık hissi verir. Tıpkı güneşli bir gün gibi davet edicidir. Sarı, güneş ışığı gibidir, kendinizi iyi hissetmek için orada olmasını istersiniz ama gözünüzün içine girmesini istemezsiniz. Soluk sarı söz konusu olduğunda, çürümeyi, hastalığı, kıskançlığı ve hilekarlığı simgeler. Dolayısıyla sarı söz konusu olduğunda seçilen tonlar oldukça önemlidir.

Sarı rengi tercih edenlerin kişilik analizinde, bu kişilerin özgür ve bağımsız olmayı sevdikleri ortaya çıkmıştır. Değişkenlikten hoşlanırlar. Çapkın ve şıpsevdi bir yapı gösterebilirler. Günübirlik, dolu dolu yaşamaya bayılırlar. Çevrelerine enerji saçarlar. Yaşamlarında bir terslikle karşılaştıklarında hemen yeni bir ritme girerler. Bu kişilerin ikna kabiliyetleri üst düzeydedir. Entellektüel olma, yöneticilik, hırs ve iddia onun temel öğeleridir.

 Dyo Mor & Lila Renk Kataloğu

Asaletin rengidir. Lüks hayat, zenginlik ve zarafeti simgeler. Aynı zamanda romantizmin, duygusallığın ve tutkunun rengidir. Bazı insanlar mor rengi, gösterişli havasından dolayı dekorasyonda kullanmayı sever. Bazıları ise suni bir renk olarak algılar.

Morun açık tonları olan lavanta, leylak gibi renkler ilham verici etkileri için çalışma odalarında tercih edilebilir. Beyinsel faaliyetleri ve sanatsal düşünceyi arttıran mor, özellikle sanatçıların çalışma ortamları için uygun olabilir.

mor rengin anlamı

Mor rengi seven insanlar genellikle, ruhsal dünyası ön planda olan, kişilerdir. Duyarlılıkları fazla olduğu için sanat dallarında başarılı olma ihtimalleri daha fazladır.

 Dyo Mavi Renk Kataloğu

Yalnızlığı, üzüntüyü, depresyonu, bilgeliği, güveni ve sadakati simgeler. Psikologların hasta görüşmelerinde mavi renkli giysiler asla giymemelidirler. İş görüşmelerine mavi giyerek gitmek kararlılığı ve bağlılığı ifade eder. İş görüşmelerine giden kişilerin kostümlerinde mavi rengi tercih etmeleri işe kabul edilmelerini sağlayabilir. Dolayısıyla mavi en popüler renklerden biri olmasına rağmen yiyeceklerle ilgili konularda mavi kullandığında dikkatli olmak gerekir. Çünkü mavi doğal bir iştah kapatıcıdır ve bazı durumlarda itici etki yaratabildiğinden kilo almak isteyenlerin mavi renkten uzak durmaları gerekir.

Kilo problemi olanların evlerini maviye boyamaları, onların diyetine  yardımcı olabilir. Bu nedenle kilo problemi olanların, özellikle yemek odalarını ve mutfaklarını mavi renge boyatmaları gerekmektedir. Aynı şekilde müşterilerinin daha fazla yemek yemesini arzu eden restoran işletmecileri ise mavi renkten kaçınmaları gerekir.

Mavi ve açık mavi boyanmış ortamlar, verimliliği ve performansı arttırır. Çalışırken akılda kalması gereken notların altını kalın mavi kalemle çizmek okunan şeylerin akılda kalmasını kolaylaştırır. Dünyada neden mavi renkli kalemlerin tercih edildiğini sanırım birçok kimse düşünmemiştir. Mavi kalemle yazılan yazılar hafızada daha çabuk ve kalıcı olarak yer almaktadır.

Mavi rengi tercih edenlerin kişilik analizlerinde bu kişilerin toleranslı, hoşgörülü, anlaşma yanlısı olduklarını ve huzuru aradıklarını görmekteyiz. Çevreleri ve kendileri ile barışıktırlar. Az ile yetinirler, sabırlı ve metanetlidirler. Ayrıca çok fedakardırlar. Aileleri ve arkadaşları için oldukça özverili olmaları bazen suistimallere sebebiyet verebileceğinden dikkatli olmalıdırlar.

Dyo Kırmızı Renk Kataloğu

Kırmızı renk tonu

Sıcak, ateş, kan, şehvet, aşk, samimiyet, güç, heyecan ve agresiflik gibi kavramları simgeler. Kan basıncını ve solunumu hızlandırabilir. İnsanları çabuk karar almaya ve beklentileri arttırmaya teşvik edici bir etkisi vardır. Kırmızı, dikkat çekici bir renktir. Kırmızı renkteki kelimeler ve objeler insanların dikkatini hemen çeker. Dekorasyon ve dizayn yaparken kırmızıyı tercih edersek bu objeler hemen farkedilecektir. Kırmızı, duygusal yoğunluğu arttıran ve çoşturan bir renktir. Kırmızı kıyafetler insana özgür enerjik bir moda sokabilir. Kendini kontrol etmekte zorluk çekenlerin kırmızı renkten uzak durmalarını tavsiye ederiz.
kırmızı rengin anlamı

Kırmızı, hakimiyet kuran bir renktir. Kırmızı renk insanların zamanı unutmasına yol açar. İşte bu yüzden barlarda ve gece klüplerinde kırmızı renge ağırlık verilir. Kırmızı renk kan rengidir, asırlar boyu tehlikenin ve tahribatın simgesi olmuştur. Trafik ışıklarında ‘dur’ sinyali olarak kullanılmasının nedeni de budur.

Kırmızı rengi tercih edenlerin kişilik analizlerinde, bu kişilerin güç ve iktidara düşkün oldukları görülür. Bu kişiler aktif, atılgan, girişken olup kazanmayı ve elde etmeyi sever. Belirleyici ve yönlendiricidir. Arzuludur, iştahlıdır, hırslıdır. Duygularını anlatırken tepkiseldir. Liderlik ve önderlik özellikleri toplumca hemen fark edilir.

Dyo Kahverengi Renk Kataloğu

Toprağın ve ahşabın rengidir. Sağlam ve güvenilir bir his verir. Kahverengi doğal, rahat ve açık bir atmosfer yaratmayı sağlar. Durağanlık, güçlülük, olgunluk ve güvenilirlik mesajları iletir.

kahverengi anlamı

Kahverengiyi seven insanların tenleri genellikle hassas ve duyarlıdır. Duygusal yönleri ağır basar. Kendilerini güvende hissedecekleri tanıdık ortamlara ihtiyaç duyarlar. Sakinliği ve sadeliği severler, fakat yalnızlıktan hoşlanmazlar.

Dyo Gri ve Beyaz Renk Kataloğu

Saflığı, temizliği ve masumiyeti simgeler. Pek çok kültürde gelinler beyaz giyer. Ayrıca temizliği simgeler. Bu yüzden doktorlar, hemşireler ve laboratuvar teknisyenleri steril görünmek icin beyaz giyerler. Beyaz, ışığı yansıtır ve ortamı serin tutar. Dolayısıyla yaz ayının kıyafet rengidir. Genel olarak serin ve canlandıran bir his verir.

beyaz rengin anlamı

Beyaz rengi seven insanlar genellikle, temizliği, aydınlığı ve düşünmeyi seven, hayal dünyası geniş, soğukkanlı ve uzlaşmacı kişilerdir.

İyi bir boya markasını iyi boyacı ustaları uygulama yapara uzun yıllardan beri çekirdekten yetişme ustalarımızla tüm İzmir ilçelerine temiz titiz ve profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz 1 GÜNDE BOYA VE BADANA işleriniz ücretsiz keşif ve fiyatlandırma bilgisi için 0555 399 96 13 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz

Kuşadası Boya Ustası Boyacı Ustaları

Kuşadası boya ustası kuşadası bölgesinde siz müşterilerimizin tüm işlerini titizlikle yapmaktayız. 25 yıllık bilgi birikimle hertürlü boya badana,alçı sıva işlerinizi  yılların tecrübesiyle en uygun fiyatlara yapıyoruz. boyacı kadromuzun tamamı çekirdekten yetişme sanatkar ustalardan oluşturmaktadır. en kaliteli malzemelerle sizlere en iyi işçiliği çıkarmaktayız. kuşadası boya badana ustası boya sektöründe herzaman bir adım önde hizmet vermekteyiz. birçok referansa sahip olan kuşadası boyacı firması amacımız %100 müşteri memnuniyetiyle müşterimizin yaptığı işi beğenmesi önceliğimizdir. sizlerde işini iyi yapan bir firma arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Kuşadası Boya Ustaları

Kuşadası boyacısı her türlü işlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. işlerinizi kendi işimiz gibi görüp en temiz şekilde sizlere teslim ediyoruz. Dairenizde ister silikonlu isterseniz saten boya uygulamasını yapmaktayız. Siz rengi seçin gerisini bize bırakın diyoruz. boyacı ustası olarak adresinize kadar hiç bir ücret talep etmeden geliyoruz. Ve yanımızda getirdiğimiz renk kataloğumuzdan istediğiniz rengi ve markayı seçip boyasını bize bırakıyorsunuz. Belirtilen günde ekibimiz evinize veya mekanınıza gelip 1 iş günü içerisinde tertemiz boyayıp sizlere teslim ediyoruz. Varsa duvarlarda boya öncesi çatlak kabarma gibi sorunlar boyadan önce bunları tamir edip boyuyoruz. Boya sonrası eviniz tertemiz bir görüntüye kavuşmaktadır.

Kuşadası Boya Ustası

Kuşadası Boyacı

Kuşadası Boya Badana Ustası

Kuşadası boya badana alanında yılların tecrübesiyle sizlerin sevgisini kazanmış olan ustamız boyadığı dairelerde en iyi malzemelerle en iyi işçiliği yapmaktadır. Kuşadası boyacı ustası sahip olduğu ekipmanlarla acele işleriniz dede kısa sürede malzeme temin ederek işlerinize başlatmaktayız sizlere Kuşadası’nda en kaliteli hizmetleri en uygun fiyat garantisiyle sunuyoruz. bizlerden hizmet alan 500 den fazla müşterimiz sürekli bizleri övgüyle bahsetmektedirler. Daire boyacı ustası alnında yıllarımızı verdiğimiz bu mesleğe amacımız işimizi en iyi şekilde yapmaktır. Kuşadası boya badana ustası Karşıyaka sizlerin işlerinizi % 100 müşteri memnuniyetiyle yapıyoruz. Ve güven ortamında sizlere hizmet vermiş oluyoruz.

Bizlere ulaştığınızda aynı gün aracımızla gelip yerinde keşif yaptıktan sonra iş fiyatımızı veriyoruz ve anlaştığımız taktirde ücret konusunda ertesi gün veya belirtilen günde ustalarımızla gelip işe başlıyoruz. Ve söz verdiğimiz tarihte işi sizlere teslim ediyoruz boya badana alanında en az 20 sene tecrübeye sahip olan ustalarımızla her türlü dekorasyon tadilat işleriniz dede bizlere ulaşarak teklif alabilirsiniz sloganımız bize sormadan evinizi boyatmayın.