İç Cephe Boya Markaları

İç cephe boya markaları arasında en çok çok tercih edilen boyalardan biri de filli boyadır. Filli boyanın tercih edilmesinin sebebi ürün çeşitliliğinin olmasıdır.

Ustaların en çok kullandığı boya markaları arasında Marshall iç cephe boyası yer almaktadır. Aynı zamanda Dyo ve Polisan iç cephe boya markaları müşterilerin ilk tercihleri arasındadır.

İç cephe boya markaları ve fiyatları ise boyanacak duvarın boyutlarına bağlı olarak değişmektedir.

Diğer plastik boya markaları ile aşağı kısımdan göz atabilirsiniz.

En İyi İç Cephe Boya Markası

Birçok kişinin merak ettiği konulardan biri de en iyi iç cephe boyası hangisi? sorusudur Bu soruya kesin yanıt veremeyiz. Ancak piyasada ismi bilinen ve kaliteli boyalara Filli ve Marshall boyayı örnek gösterebiliriz.

Yerli boya markaları arasında yer alan filli boya, çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Boyanın çeşitlerini aşağıdaki görsel üzerinden inceleyebilirsiniz.

En Çok Kullanılan Boya Markası

Marshall boya iç cephe duvar boyası markaları arasında kendi farkını belli etmektedir. Boya kalitesi ve renk kataloğunun sunduğu çeşitlilikleri ile çok fazla tercih edilmektedir.

Marshall boya markasının toprak tonları, yeşil ve mavili renkleri birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Belirtilen renk seçenekleri evin iç cephesine yeni hava katmaktadır.

Boya markalarının sunduğu renk seçeneklerini görseller üzerinden ulaşabilirsiniz.

İç Cephe Boya Markaları Nelerdir?

İç cephe boya markalarına Dyo, Polisan, Juton, Marshall ve Filli gibi isimleri örnek verebiliriz. Bu markaların her biri iç cephelerin daha şık ve kaliteli gözükmesine olanak sağlamaktadır.

Özellikle aralarında Juton boya ısıya dayanıklı ve sağlamlığı ile dikkat çekmektedir. Juton boya yorumlarını incelediğimiz zaman çok fazla memnun müşteri olduğunu görebiliriz.

Juton ve diğer markaların boyalarının renk tonları şu şekildedir.

En İyi Silinebilir Boya Hangisidir.

En iyi silinebilir boya hangisidir? sorusuna su bazlı silikonlu boyalar cevabını verebiliriz. Su bazlı silikonlu boya ile beraber plastik boyaların silinmesi diğer boya türlerine göre çok daha kolaydır.

Silinebilir boya çeşitlerine DYO Teknoplast, Permolit Permomax, Polisan Elegans ve Marshall Sil-Pak örneklerini verebiliriz.

Diğer boyaların renk çeşitleri ile aşağıdaki görseller üzerinden bakabilirsiniz